Як правильно обирати розмір при купівлі дитячого одягу

Багато виробників вказує свою розмірну сітку і здається, що обрати за нею потрібний розмір одягу для власної дитини (якщо знаєш її зріст) доволі просто. Але це зовсім не так.

В інтернет – магазині дитячого одягу lushana.com.ua в описі до кожного товару також вказаний розмір, ріст або вік, на який іде даний виріб. Але, не дивлячись на це, залишаються деякі питання, відповіді на які ми хотіли би надати у даній статті.

Дуже важливим критеріями для обрання потрібного розміру ( які частіше за все не беруть до уваги батьки дитини) є вага та особливості статури. Варто зазначити, що саме ці критерії не беруться до уваги у жодній розмірній сітці. Зазвичай виробники не попереджають про те, що їхня розмірна сітка (за зростом чи за віком) розрахована виключно на середньостатистичну дитину (яка повністю відповідає нормам росту дітей).

Кожна дитина зростає та розвивається індивідуально, тому при обранні розміру обовязково враховуйте:

1. Перед покупкою неодмінно ознайомтесь с розмірною сіткою та замірами для даного виробу. В нашому інтернет – магазині дитячого одягу Ви можете побачити розмір, зріст та заміри в описі до кожного товару окремо.

2. У кожному розмірі вказаний ріст, на який йде даний виріб (наприклад, на зріст 86-92 см, де 86 – мінімальний ріст, а 92 – максимальний ріст). Іноді вказаний один ріст (наприклад, на ріст  92 см), то тоді це максимальний  ріст, на який їде даний виріб. Якщо ріст Вашої дитини  наближений до верхньої межі росту для даного розміру, то краще обрати розмір по-більше. Не варто купувати дитячий одяг «впритул», оскільки діти, зазвичай, зростають скоріше, ніж очікують батьки і дуже скоро доведеться купувати нові дитячі речі, але вже  більшого розміру (що створює не тільки додатковий клопіт, але і додаткові витрати).

3. Якщо є можливість звірити заміри, вказані в описі до товару з речами дитини, які вона носить зараз, то неодмінно скористайтеся такою можливістю. Не варто сліпо довіряти розмірній сітці, оскільки усі діти різні. Зазвичай, різниця у замірах між речами Вашої дитини (які на неї підходять) і тими дитячими речами, які Ви плануєте купити, повинна бути не менше ніж 2-3 см у більшу сторону.

4. При обранні одягу для новонародженого обов’язково враховуйте, що речі, які ідуть на ріст 50-56 см та 56-62 см розраховані на діток з вагою до 2,8 кг та 3,5 кг відповідно. Якщо Ви очікуєте, що дитина буде з більшою вагою, то краще обрати розмір на ріст 62-68 см.

5. Не варто при покупці дитячого одягу орієнтуватися виключно на бірки попереднього одягу. Якщо на бірці придбаного Вами у магазині одягу був вказаний ріст 104, то це не означає, що це і є ріст Вашої дитини. Не полінуйтесь та перевірте ріст Вашої дитини з метою запобігання помилкового обрання потрібного розміру, оскільки виробники могли вказати на бірці завищений ріст. Хотілося б одразу відмітити, що в нашому інтернет – магазині lushana.com.ua одяг відкоректований під реальний ріст, на який іде дитячий одяг.

6. Якщо вага Вашої дитини трохи вища за середньостатистичну для даного віку або у Вас дитина із особливою статурою (наприклад, широкоплеча), то, можливо, Вам знадобиться більший розмір, аніж тот, який підходить Вашій дитині за зростом. Пам’ятайте, що такий дитячий одяг може підійти за довжиною, але бути маленьким за шириною.

Якщо Ви впевнені у розмірі, який обрали – робіть замовлення. Але якщо у Вас є сумніви стосовно потрібного розміру – зв’яжіться з нами. Не соромтеся задавати питання, відповіді на які Вас цікавлять та обов’язково звіряйтеся з замірами до речей.

Ми допоможемо обрати саме той розмір, який Ваша дитина буде носити довго і з задоволенням.

 

Просмотров: 686

Автор: Интернет-магазин lushana.com.ua - Детская одежда по доступным ценам

Дата: Пятница, 31 Марта 2017

Поиск

Расширенный поиск

Скидки

Мужские синие джинсы George р.42

Мужские синие джинсы George р.42

Цена 535 грн.
Новая цена 465 грн.

Вопросы и ответы

Кто оплачивает доставку товара?

Доставку товара оплачивает покупатель.

Как можно получить персональную скидку?

Для того, чтобы получить персональную скидку необходимо: зарегистрироваться в нашем интернет - магазине, совершать покупки и оплачивать их. После ...

Будет ли заказанная мною расцветка соответствовать отправленной?

Да. В нашем интернет - магазине представлены только размеры и расцветки, которые есть в наличии на ...